Trakya Baskı Çözümleri

Müşterilerimizin başarı tutkularının en üst nokta olduğuna, iş hayatında bilgi yönetiminin basit bir şekilde en iyi sonuca ulaştırdığına inanıyor, her türlü çözüm için çalışıyor ve sürekli gelişen felsefemiz ile sektörün en önemli markası olan RICOH ile sizlere Trakya Bayii ve Servis hizmetini sunuyoruz.

Trakya Baskı Çözümleri

Burada, tüm görüntü aygıtları, fotokopi makineleri, medya, yazılım ve dijital fotografik ekipmanları içeren kapsamlı ürün yelpazemizin yanı sıra ilgili teknik çözümlerini bulabilirsiniz. İhtiyacınız ticari veya ev kullanıma yönelik olması hiç fark etmez, kullanıcı dostu yenilikleri bütün ürünlerde bulabilirsiniz.

Trakya Baskı Çözümleri    Yetkili Bayisidir.  
Cuma, Temmuz 19, 2019, 09:28

2005 yılında Ricoh, 2050 yılına kadar çevre üzerindeki etkisini %87,5 oranında azaltmaya yönelik uzun vadeli hedefler belirlemiştir. Ürün yaşam döngümüzün çevre üzerindeki etkilerinin ölçülmesi bu hedefe erişme yönünde temel bir unsur halini almakla kalmamış hammadde kullanımındaki etkilerin azaltılmasının yanısıra üretim süreçleri ve enerji kullanımına odaklanmayı da içeren imalat süreçlerimiz üzerinde yapılan birçok iyileştirmede de katalizör görevi üstlenmiştir.

Yaşam döngüsü etkilerimiz üzerinde yapılan çalışmaları, bu etkilerin %62'sinin ürünlerimizin müşterilerimiz tarafından kullanılıyorken gerçekleştiğini ortaya koymuştur, bu nedenle de 2009 yılından bu yana Ricoh, yenilikçi ürünlerimizin çevre açısından sunduğu faydaları azami seviyeye çıkartmalarını sağlamak amacıyla müşterilerle birlikte çalışmanın yanısıra müşterilerin toplam baskı çözümlerinin etkilerini belirlemeleri ve azaltmalarına ve böylece toplam maliyet ve etkileri en aza indirgeyip verimlilik ve kontrolü de arttırmalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Toplam Yeşil Ofis Çözümlerimiz, karbon ayak izinizi azaltmaya ve baskı maliyetlerinizi kontrol etmeye yönelik aşağıdaki gibi birçok çözüm sunmaktadır:

  • Sürdürülebilirlik Optimizasyonu
  • Eko Teknoloji
  • Tasdikli Önceden Sahip Olunan Ekipmanlar

Çevre üzerindeki etkilerimizi azaltmak hepimizin sorumluluğudur. Ricoh'da "tasarımdan elden çıkartmaya dek" ürün yaşam döngüsünün tamamını gözönüne alırız. Üç temel safhaya odaklanırız: "Kullanım Öncesi", "Kullanım" ve "Kullanım Sonrası". Bunların üçü de dağıtım ve lojistik ile birleşir. Ancak her bir aşamanın da farklı şekilde odaklanmayı gerektiren kendine has çevresel etkisi mevcuttur.

Kullanım Öncesi aşamada (Geliştirme, Tedarik ve Üretim) yenilikçi ürünlerimiz için çevre bilinciyle geliştirme çalışmalarını eko teknoloji ile birlikte yürütürüz. Bu sayede ürünlerimizin kullanım ve kullanım sonrası aşamalarını da hesaba katarız. ISO 14001 sertifikalı tedarikçileri seçerek yeşil tedariği destekler ve tedarikçilerimizin bu standartların ötesinde çevre hedefleri koymalarını teşvik ederiz. Ayrıca üretim hatlarımızın her bir noktasında katı atık alanlarına ve sürdürülebilir su ve enerji yönetimi alanlarına sıfır atık bırakmaktayız.

Kullanım aşamasında (Kullanım ve Bakım) kağıt ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı ve sürdürülebilir çözümler önermekteyiz. Kapsamlı "Toplam Yeşil Ofis Çözümlerimiz" arasında düşük karbon emisyonları sağlayan ve maliyetleri de önemli ölçüde düşüren Sürdürülebilir Danışmanlık ve Yeşil Alan Hizmetleri yer almaktadır.

Kullanım Sonrası aşamasındaki çevre etkisini en aza indirmek için bir dizi kapsamlı ve kullanımı kolay İade, Geri Kurtarma ve Geri Dönüşüm programı önermekteyiz.


Copyright (c)2017,  Trakya Baskı Çözümleri All Rights Reserved. | Web Tasarım ElitNET
free website
built with
kopage