Trakya Baskı Çözümleri

Müşterilerimizin başarı tutkularının en üst nokta olduğuna, iş hayatında bilgi yönetiminin basit bir şekilde en iyi sonuca ulaştırdığına inanıyor, her türlü çözüm için çalışıyor ve sürekli gelişen felsefemiz ile sektörün en önemli markası olan RICOH ile sizlere Trakya Bayii ve Servis hizmetini sunuyoruz.

Trakya Baskı Çözümleri

Burada, tüm görüntü aygıtları, fotokopi makineleri, medya, yazılım ve dijital fotografik ekipmanları içeren kapsamlı ürün yelpazemizin yanı sıra ilgili teknik çözümlerini bulabilirsiniz. İhtiyacınız ticari veya ev kullanıma yönelik olması hiç fark etmez, kullanıcı dostu yenilikleri bütün ürünlerde bulabilirsiniz.

Trakya Baskı Çözümleri    Yetkili Bayisidir.  
Cuma, Temmuz 19, 2019, 09:25

IT'nizin kuruluşunuz için bir şeyler yapmasını sağlayın.

 

Ricoh'un IT hizmetleri, her boyutta ve türde kuruluşun ihtiyaçlarını karşılayabilen esneklikle yüksek performanslı, uygun maliyetli IT altyapısını desteklemek üzere kapsamlı bir teknik temel sağlar.

Müşterilerimiz IT'leri, iletişimleri, görüntüleme ve ağ bağlantılı cihaz altyapıları için kesintisiz destek sağlamamız hususunda bize güvenmektedirler. Kendini işine adamış yerel ekiplerimiz birleşik Avrupa hizmet mühendisleri ağı ve sektör lideri teknolojimiz ve bakım merkezlerimiz tarafından desteklenir. Bu da kesintisiz, proaktif bakım ve en büyük yerleşimler için bile hızlı yerinde destek için insan gücü ile IT yoluyla uzun süreli stratejik avantajı desteklemek için gereken uzmanlığı ve inovasyonu sağlayabildiğimiz anlamına gelmektedir.

Ricoh’un işletme işlerini desteklemedeki kanıtlanmış geçmiş performansıyla, ekibimizin IT altyapınızın performansını sağlamaya ve yatırımınızdan azami faydayı sağlamanıza yardımcı olmaya kendini adadığını bilmenin rahatlığıyla asıl işlerinize odaklanabilirsiniz.


Copyright (c)2017,  Trakya Baskı Çözümleri All Rights Reserved. | Web Tasarım ElitNET
free website
built with
kopage